سایت فروشگاهی سی ان سی صنعت جهان

گروه سی ان سی صنعت جهان در چندمین سال فعالیت، با گسترده ای از کالا ها و خدمات صنعتی برای اشخاص، گروه ها و شرکت های صنعتی و غیره (تجربه ی متفاوتی ) را تداعی می کند. ارسال سریع، ضمانت بهترین قیمت و تضمین اصل بودن کالا سه اصل اولیه است که سی ان سی جهان از نخستین روز فعالیت سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، هرسال، حوزه های تازه ای را در فروش کالا و خدمات، به دایره ی فعالیت خود افزوده است.

cncsanatjahan
mehrsaman

سایت شرکتی مهر سامان

شرکت مهرسامان در سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را آغاز نموده است. هدف شرکت پایداری و گسترش امنیت اطلاعات با استفاده از نرم افزار های اورجینال بوده و درطی سال های گذشته این شرکت نمایندگی رسمی شرکت های babylon ,autodesk ,Symantec ,Microsoft Bitdefender ,Eset Kaspersky را بدست آورده است. و ضمن دارا بودن دانش فنی جهت مشاوره و پشتیبانی محصولات فوق، آن ها را گارانتی نموده است.

mehrsaman

سایت فروشگاهی گروه صنعتی TBF

گروه صنعتی TBF با بیش از سه دهه حضور مستمر در بازار لوازم یدکی و قطعات خودرویی  ایران و سابقه طولانی در امر تهیه و توزیع، واردات و تامین قطعات یدکی محصولات ایران خودرو همچنین همکاری با شرکت های معتبر و مطرح داخلی و نیز با در اختیار داشتن سبد کالایی با بیش از ۹۰۰ قلم انواع قطعات موتوری،موتورهای EF7 و XU7 در سال ۱۳۹۵با تصمیمات مدیریت گروه نتیجه گرفتن که برند سازی انجام بدند. 

tbfgroup
sepasmobl

سایت فروشگاهی سپاس

گروه صنعتی مبلمان تختخوابشو سپاس با مدیریت مهندس حسین شیردل و تلاش کادری مجرب و متعهد جهت ارائه بهترین و بروزترین محصولات تختخوابشو با کیفیت بالا میباشد.

sepasmobl