سایت صنعتی سی ان سی صنعت جهان

گروه سی ان سی صنعت جهان در چندمین سال فعالیت، با گسترده ای از کالا ها و خدمات صنعتی برای اشخاص، گروه ها و شرکت های صنعتی و غیره (تجربه ی متفاوتی ) را تداعی می کند. ارسال سریع، ضمانت بهترین قیمت و تضمین اصل بودن کالا سه اصل اولیه است که سی ان سی جهان از نخستین روز فعالیت سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، هرسال، حوزه های تازه ای را در فروش کالا و خدمات، به دایره ی فعالیت خود افزوده است.

cncsanatjahan
vector
goshidara

سایت فروشگاهی گوشی دارا

گوشی دارا اولین فروشگاه اینترنتی در ایران می باشد که برای مشتریان گرامی امکان خرید بدون واسطه و مستقیم از واردکننده را فراهم می نماید که علاوه بر قیمت رقابتی محصولات در  این فروشگاه نسبت به رقبا میتوانید از تنوع بزرگ بازار موبایل، لوازم جانبی، لپ تاپ و قطعات کامپیوتر موجود در کل ایران بهره مند شوید و با خرید امن در هر جای ایران بزرگ از سایت ما تجربه ی متفاوت و لذت بخشی داشته باشید.

goshidara
vector

سایت فروشگاهی سپاس مبل

گروه صنعتی مبلمان تختخوابشو سپاس با مدیریت مهندس حسین شیردل و تلاش کادری مجرب و متعهد جهت ارائه بهترین و بروزترین محصولات تختخوابشو با کیفیت بالا میباشد.

sepasmobl
vector
mehrsaman

سایت شرکتی مهر سامان

شرکت مهرسامان در سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را آغاز نموده است. هدف شرکت پایداری و گسترش امنیت اطلاعات با استفاده از نرم افزار های اورجینال بوده و درطی سال های گذشته این شرکت نمایندگی رسمی شرکت های babylon ,autodesk ,Symantec ,Microsoft Bitdefender ,Eset Kaspersky را بدست آورده است. و ضمن دارا بودن دانش فنی جهت مشاوره و پشتیبانی محصولات فوق، آن ها را گارانتی نموده است.

mehrsaman