💥در این صفحه تمامی پروژه و طراحی ها قرار نگرفته و برخی از آنها قرار داده شده است💥

3d-icon

سایت مدیران خودرو شعبه 406

در این پروژه خودرو های مدیران خودرو که شامل برند های ام وی ام و فونیکس می باشد قرار داده شد و طراحی هایی همچون رزرو تست درایو و پیش ثبت نام خودرو نیز انجام شد. این شعبه از مدیران خودرو به نام همیار موتور آرین ثبت و شناخته می شود.

vector

سایت صنعتی سی ان سی صنعت جهان

گروه سی ان سی صنعت جهان در چندمین سال فعالیت، با گسترده ای از کالا ها و خدمات صنعتی برای اشخاص، گروه ها و شرکت های صنعتی و غیره (تجربه ی متفاوتی ) را تداعی می کند. ارسال سریع، ضمانت بهترین قیمت و تضمین اصل بودن کالا سه اصل اولیه است که سی ان سی جهان از نخستین روز فعالیت سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، هرسال، حوزه های تازه ای را در فروش کالا و خدمات، به دایره ی فعالیت خود افزوده است.

3d-icon
vector
3d-icon

سایت آموزشی اپسون فیکس

در این پروژه آموزش های تعمیرات پرینتر اپسون به صورت تخصصی وارد شده و در کنار آموزش، قطعات پرینتر نیز به فروش گذاشته شده بود و سایت حالت آموزشی فروشگاهی داشت.

vector

سایت فروشگاهی سپاس مبل

گروه صنعتی مبلمان تختخوابشو سپاس با مدیریت مهندس حسین شیردل و تلاش کادری مجرب و متعهد جهت ارائه بهترین و بروزترین محصولات تختخوابشو با کیفیت بالا میباشد.

3d-icon
vector
3d-icon

سایت فروشگاهی گوشی دارا

گوشی دارا اولین فروشگاه اینترنتی در ایران می باشد که برای مشتریان گرامی امکان خرید بدون واسطه و مستقیم از واردکننده را فراهم می نماید که علاوه بر قیمت رقابتی محصولات در  این فروشگاه نسبت به رقبا میتوانید از تنوع بزرگ بازار موبایل، لوازم جانبی، لپ تاپ و قطعات کامپیوتر موجود در کل ایران بهره مند شوید و با خرید امن در هر جای ایران بزرگ از سایت ما تجربه ی متفاوت و لذت بخشی داشته باشید.

vector

سایت فروشگاهی مستر بازار

در این پروژه برای عکس برداری از محصول از دوربین DSLR و تجهیزات نور پردازی استفاده شده است که جزئیات محصول به طور کامل نمایان شود.

3d-icon
fa_IR
تماس با من